Młodzieżowy pokój na poddaszu

Często wiele osób, które chcą urządzić pokój na poddaszu, nie wie, w jaki sposób się do tego zabrać. Poddasze nie pasuje bowiem za bardzo na pokój gościnny, nie nadaje się również na salon. Jednakże pokój na poddaszu może być znakomitym pomysłem na pokój przeznaczony dla dzieci lub młodzieży. Trzeba tylko dobrze go urządzić i wiedzieć, jak efektownie go umeblować. Meble młodzieżowe w ofertach większości producentów są naprawdę atrakcyjne i z łatwością będzie można znaleźć wiele atrakcyjnych zestawów, które będą odpowiadały do indywidualnych preferencji. Z najważniejszych mebli, które będą potrzebne do urządzenia pokoju na poddaszu będzie oczywiście biurko. Będzie ono wyglądało atrakcyjnie, jeżeli uda się je umieścić bezpośrednio przed oknem zamontowanym w dachu. Wówczas oświetlenie będzie padało pod ciekawym kątem z góry i jednocześnie gwarantowało ciekawy widok na niebo oraz gwiazdy w nocy. Podobnie można umieścić łóżko. Ponadto warto zainwestować w niewysokie regały oraz szafki, które będą rozmieszczone przy ścianach na podłodze. W ten sposób uniknie się wielu kłopotów z umieszczeniem mebli przy niskich ścianach. Najwyższa w pokoju powinna być szafa.

Warto postarać się o taką szafę, która będzie posiadała w środku dość dużo miejsca nie tylko na same ubrania, ale także i pozostałe rzeczy. Dlatego warto, żeby kupić taką szafę, która będzie posiadała dodatkowe półki, które mogą być zagospodarowane wedle upodobań właściciela pokoju. Warto także postarać się o dodatkowy stoli i krzesła – mogą przydać się do przyjmowania gości. Jeżeli nie chce tracić się czasu na zastanawianie się nad każdym meblem, można pokusić się o kupienie całych zestawów dedykowanych do pokojów na poddaszu, z wyróżnieniem dla chłopców oraz dziewcząt. Między innymi taką ofertę znaleźć można u producentów mebli takich jak na przykład Fiorentino. Ich zestawy wykonywane są z trwałych płyt MDF, fronty oraz korpusy mebli są także lakierowane na ciekawe kolory. Również wzornictwo wykonywane jest w nowym duchu, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą.

 

If you enjoyed this post, please consider leaving a comment or subscribing to the RSS feed to have future articles delivered to your feed reader.

2 komentarzy do “Młodzieżowy pokój na poddaszu

  1. Ja miałam taki pokój i bardzo dobrze go wspominam. Na uboczu, z dala od zbyt częstych wizyt rodziców. Można było słuchać głośnej muzyki a widok z okna bezcenny. Poza tym opcje oświetlenia w skosach oraz okna dachowego były na owe czasy bardzo nowatorskie i znajomi mi ich zazdrościli.

  2. Meble młodzieżowe, tak samo jak wszystkie inne, można zamówić na podany wymiar, w związku z czym, nie ma żadnego znaczenia, czy pokój będzie się znajdował na poddaszu czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>